SURVİVOR'A GİDİŞİ NEDEN İPTAL OLDU?
Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
SURVİVOR'A GİDİŞİ NEDEN İPTAL OLDU?

Pelin Çini, Cenk Torun'u konuk etti...

SURVİVOR'A GİDİŞİ NEDEN İPTAL OLDU?
Habere Puan Ver : (6.3/10)
23 Mart 2016, 13:15
  

22 mart Salı günü Pelin Çini’nin RADİONAİR’DEKİ sohbet programı ÇİNİ MÜREKKEBİ’nin konuklarından biri CENK TORUN’du. 

uzun zamandır ekrana ara veren, bir dönem oynadığı klip ve dizilerle özellikle kadınların hayranlığını kazanmış, “yerli TOM CRUİSE” olarak da anılan Torun oyunculuğa geri dönüşünü anlattı.

ARKAMDA KİMSE DURMADI

“ Benim popüler olduğum zamanda sektör çok farklıydı. Menajerlik sistemi böyle oturmamıştı. Yapımcılarla, kanallarla dostluk ilişkiniz varsa işleriniz iyi ilerliyordu. Benim de rahmetli Osman Yağmurdereli’den başka  tanıdığım kimse yoktu. Piyasada desteklenen biri değildim, arkamda kimse durmuyordu yani. Askerden geldiğim zaman tam hızla devam ederim diyordum ki Yağmurdereli’yi kaybettik. Yani o kayıp benim kariyerimi de o etkilemiştir.”

KADINLAR TRAFİKTE ARABAMI SALLADI

Yakışıklılık benim için asla önemli olmadı. Delikanlım klibinde de tesadüfen oynadım. Sokakta insanlar arkamdan “delikanlım” diye bağırmaya başlayınca anladım durumu. Kadınların ilgisinden hiç rahatsız olmadım, memnundum hala da öyleyim ama tehlikedir bir durum olduğu da açık. İnsan kendini o ilgiye kaptırıp “Ben neymişim” diyebilir…Bir keresinde trafikte kadınlar, genç kızlar toplanıp arabamı sallamışlardı anımsıyorum. Garip bir his. Korkuyor insan…"

SURVİVOR’A GİDİŞİ SON ANDA İPTAL OLDU

“Yeter dizisi ile 9 yıldır ara verdiğim sektöre geri döndüm. Bu işten önce de SURVİVOR  için Acun Medya ile görüşüyordum. Hatta  YETER’den gelen daha güzel bir rolü SURVİVOR için reddettim. Baş rollerden biriydi…Ama düşünsene ‘Acun Medya ile 4’üncü görüşmeye kadar gelmişim. Artık adaya kesin giderim' zannediyordum. Ama öyle olmadı. Son anda SURVİVOR’a  almak istemediler.  Bu sırada diziye de hayır dediğim için resmen yıkıldım…Allah'tan bu hayal kırıklığı az sürdü. Yeter başarılı oldu, devam etti ve yapımcılar bir başka rol ile beni kadroya dahil ettiler. Açıkçası şu an halimden çok memnunum. SURVİVOR’ı PR olsun diye istemiştim. Neticede ekranların en çok izlenen işlerinden biri…Ama her şey olacağına varıyor. Bir daha o adaya gitmeyi düşüneceğimi zannetmem."

BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER