GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ!
Hoşgeldiniz, Bugün 20.10.2018 -
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • Youtube
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ!

Galatasaray'da kaos ortamı sona erdirilemiyor...

GALATASARAY'IN YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜ!
Habere Puan Ver : (6/10)
16 Mart 2016, 14:54
  

Çok kötü bir sezon geçiren Galatasaray'da Mustafa Denizli'nin istifasından sonra takımın başında sahaya U21'in hocası Orhan Atik çıkmıştı. Pro-Lisans sahibi olmayan Orhan Atik'in yerine kimin geçeceği merak ediliyordu. Galatasaray'ın efsane kaptanlarından Bülent Korkmaz'ın teknik direktörlük teklifini reddetmesi üzerine sezon sonuna kadar takımın başına Jan Ole Riekerink'in getirilmesine karar verildi. Galatasaray'da son yıllarda yaşanan tartışmalı teknik direktörlük değişiklilkleri Galatasaray'a gönül verenleri derinden etkilemeye evam ediyor.

Galatasaray'da son yıllarda yaşanan problemler taraftarlar arasında büyük üzüntüye sebep olurken; taraftarla Twitter'da organize olmaya başladı. #GalatasarayHalkındırLiseninDeğil #GalatasarayıTarataraAçın gibi hastaglerle kulküp içinde yaşanan probelmelerin en büyük sebebini Galatasaray'da büyük bir statüko haline gelen 'Lisecilik' kavramına bağladılar. 

JAN OLE RİEKERİNK KİMDİR? 

53 yaşındaki Hollandalı teknik adam 1995-2002 yılları arasında Ajax altyapısında çalıştıktan sonra Gent ve Emmen'de teknik direktörlük yaptı. Bir dönem Porto'da yardımcı antrenörlük yapan Riekerink, 2011 yılından bu yana Çin Milli Takımı'nın alt kategorilerinde antrenörlük yapıyordu. Riekerink geçtiğimiz ay sarı-kırmızılı takımda altyapının yeniden organize edilmesi için Altyapı Koordinatörü olarak göreve getirilmişti. 

BU HABERE EKLENEN ETİKETLER

    Bu habere ilk yorumu siz yapın.


GÜNDEMDEKİ DİĞER HABERLER