Hoşgeldiniz, Bugün 15.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Cebrail Mungan Cebrail Mungan cebrail@endogruhaber.com
Özal şekerli suyla zehirlendi!Türkiye’nin  geldiği süreci izlerken  şer odaklarının ülkenin kurumlarına verdiği zararı anlatmak ne mümkün.

Peki o şer odaklarını destekleyen ülke siyasetçilerini parmağında oynatan  medya mensupları çok mu  masumlar?

Rahmetle ve minnetle andığım Turgut Özal hakkında abuk sabuk kitaplar çıkaranların vicdanı rahat mı?
Gerçi vicdanı olmayanlara vicdan sorulmaz ya!

Bugün içeride yatan Mustafa Balbay hakkında hazırlanan dava dosyaları  suç unsuru  taşıyorsa gazetelerin genel yayın yönetmenleri ve dönemin televizyon ana haber genel yayın yönetmenlerinin de bir o  kadar suçlanması gerekmez mi?

Attıkları manşetlerle  partilere kapatma davası açılma koşulları hazırlayan ve savcıların elini güçlendirmek için  gerçek dışı başlıklar atanlar nerede?

28 Şubat süreciyle ilgili itirafta bulunan Oğuz Haksever, Fethullah Gülen ile ilgili o döneme ait kasetlerin haberleştirilmek üzere önüne geldiğini ve yayınlayıp yayınlamamayı dahi tartışmadıklarını anlatıyor. Pes doğrusu demek ki haberler bile sipariş usulü geliyordu.

Günün koşullarında kimin haber müdürü kimin genel yayın yönetmeni olacağı da önceden belliydi herhalde. Yeteneksiz insanların nasıl büyük adam ve büyük gazeteci diye lanse edildiği ortaya çıkıyor.

Uğur Mumcu suikastında hiçbir gerekçe yokken  gazete manşetleri atanlar aşırı dinci grupların yaptığına dair bulguları nerelerinden uydurdular. O aşırı dinci denilen uydurma terim üzerinden Uğur Mumcu’nun öldürülme gerekçeleri saptırılmadı mı?

Ergenekon denen illeti sulandırmak ve suikastları örtbas etmek için yeraltından çıkan silahlara bile polislerin oraya önceden koyduğunu iddia etmediler mi?

Köşe yazarlarının bu gayreti suç unsuru taşımıyor mu? Eğer taşımıyorsa Mustafa Balbay’ı da serbest bırakın.

Ey utanmaz ve arlanmazlar!
Şimdi Turgut Özal’ın kesin ölüm sebebi yayınlanınca ne diyeceksiniz.Yoksa yine sulandırmak için ‘şekerli suyla zehirlendi mi diyeceksiniz?

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi