Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ 'ALTAY'LA EN TREND'LER KÖŞESİ: GRİLL POLONEZGRİLL POLONEZ

 

Yemeğin lezzetli  bir şölene dönüştüğü mekan ;  

 

Tahincioğlu Holding Polonez markası ile ortaklaşa açtığı Brasserie Polonez ve Grill Polonez  markaları ile yeme içme sektörüne de büyümeye devam ediyor. 2009 yılında Palladium Ataşehir AVM’de Polonez grubu ile ortaklaşa açılan ilk Brasserie Polonez’ i 2012’de Caddebostan-Bağdat Caddesi’nde yer alan 2. Brasserie Polonez subesi izledi. Bugün Brasserie Polonez dünya mutfağı kategorisinde iki şube ile ayda 50.000 kişinin üzerindeki misafirlerine yemek hizmeti veriyor.  

İki grubun konusundaki tecrübesi, işe yaklaşımı ve işe verdiğini değer örtüşünce,  sektördeki büyüme planları doğrultusunda 2015 Ocak’ta da Tahincioğlu’nun ofis projesi Palladium Tower’ın altındaki 320 kişi kapasiteli Grill Polonez Restaurant & Kasap markası açılmış. Polonez markasının et konusundaki bilinirliğini ve lokasyonun getirdiği özellikler de dikkate alınarak yeni konsept restoran Grill Polonez, ailelere ve iş dünyasına kaliteli, rahat ve samimi ortamda yemek yedirmek üzere et ağırlıklı menüsü ile misafirlerini ağırlıyor. 

 

Grill Polonez’in yüzde 100 kaliteli ve sağlıklı etlerinin arkasında Polonez markasının yılların getirdiği tecrübe ve uzmanlığı yatıyor. Dana etinin iyisi, en kalitelisi özenle seçilerek hazırlanıyor. Yine menüde yer alan kuzular ise Keşan bölgesinden temin ediliyor. Restoranda güvenle ve lezzetle tükettikleri etleri dileyenlerin evlerine götürebilmesi için de mahalle kasabını ruhu ile Grill Polonez kasap bölümü hizmet veriyor.  Marka Polonez olunca Polonez’in şarküteri uzmanlığından da yararlanılmış. Polonez’in kendi  ürünlerinden, peynire, manda yoğurduna, manda kaymağından reçellere kadar değişik çeşitlerin bulunduğu şarküteri bölümü  de Grill Polonez Restaurant & Kasap da  üçüncü konsept olarak yer alıyor. Hem mekanda yiyerek hem de kendi seçimlerinizi paket olarak şarküteri ve kasaptan satın alarak,   lezzetin doruklarında bir tur yapmak mümkün.

Grill Polonez’in  menüsünde kahvaltından, akşam yemeğine kadar farklı öğünlerle değişik lezzetli seçenekler bulunuyor. Menüde yer alan  kırmızı et seçenekleri arasında lokum, spagetti, bonfile, antrikot, küşleme, kuzu kafes, dana kaburga, pirzola, dry-aged et çeşitleri ile  burger’lar, tandır, döner gibi farklı çeşitler de yer alıyor. Restoran ayrıca menüsüne kırmızı et severler dışındaki müşterilerini de mutlu etmek amacıyla geniş salata menüsü, çocuk menüsü, beyaz et ve makarna çeşitleri de eklemiş. Yine mekanın tatlı seçeneklerinde yer alan ve Gaziantep’ten özel getirilen havuç dilimi fıstıklı baklava ve dondurmalı irmik en çok sevilenlerden. Grill Polonez tatlı şeflerinin kendi ürettikleri geleneksel tatlılar ile  mevsimine göre üretilen incir, ayva, kabak gibi tatlılar da menüdeki seçeneklerden.

Ataşehir’de şehrin keşmekeşinden uzak, kendinizi doğada hissettirecek kadar huzurlu ve geniş bahçe bölümü, açık renkler ve ahşabın sıcaklığında rahat, konforlu bir mekanda hizmet veren Grill Polonez, gerçek et severler ve lezzet tutkunlarını  bekliyor. 

İşletme sahiplerinden Onur Tahincioğlu vizyonu çok yüksek candan ve Samim bir kişilik.

Kendisini tanıma fırsatı buldum. Aynı zamanda işletmenin müdürü Sn. Engin Bey’de çok iyi bir profosyonel.

İşini severek yapan bir insan. 

Grill Polonez ailesine bundan sonraki işletme hayatlarında başarılar diliyorum.

 

“Bazen iyi bir işletmeden kötü bir hizmet alabilirsiniz,ama kötü bir işletmeden asla ama asla iyi bir hizmet alamazsınız."

 

Saygılarımla.

 

HAYRİ ALTAY

**********************************

http://instagram.com/hayrialtayy

http://instagram.com/entrendlerturkiye

http://instagram.com/interpowerr

https://www.facebook.com/hayrialtayy

https://twitter.com/hayrialtay

**********************************

Grill Polonez

Palladium Tower - Barbaros Mah. Halk Cad.

Kardelen Sk. No: 2/3 Ataşehir 34746 İSTANBUL

 

Restaurant Rezervasyon. 0 216 504 07 20

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi