Hoşgeldiniz, Bugün 15.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: TUNA TAN TESİSLERİTUNA TAN  TESİSLERİ

Sakarya’da bulunan 3 tesisi ile Tunatan Tesisleri bugüne kadar gördüğüm en iyi , en kaliteli tesislerin başında geliyor.

Sakarya Serdivan Merkez , Eskişehir-Antalya yolu üzerinde karşılıklı , İlhan Tan ve Tuna Tan Tesisleri 3 tesis olarak misafirlerine en iyi hizmeti ve lezzetleri sunuyorlar. 

Serdivan  merkez tesis , Sakarya’nın en büyük düğün ve davetlerinin yapıldığı 500’er kişilik 2 salon ve yaz bahçesinede sahiptir. 

Sakarya’nın kabağının meşhur olduğunu bilirsiniz. Zira sulak bir alan olduğu için kabakları çok lezzetlidir. 

İşte  bu durumu en iyi değerlendiren ve bunları insanın damak tadına uyarlayan gönlü güzel ,kalbi güzel,işini seven yenilikçi , vizyon sahibi , çalışkan bir insan var ki bu insan iş adamı Sayın Tuna Tan beyefendi.

Tuna Tan Bey patenti kendisine ait olan bir çok ürün üretmiş “ Kabakmacun- kabaklava,kabakda kabakgüveç”  inanılmaz lezzetler kesinlikle özel gidin ve bunları gidin ve bunları tadın diyorum. 

Tuna Tan Bey’in yetiştirdiği öyle özel bir şey daha varki herkese nasip olmaz. Oğlu Burak Tan.

Burak Tan gencecik,pırıl pırıl ahlaklı saygılı, işini seven , yenilikçi,vizyon sahibi bir Türk Genci . Kendisini tanımaktan onur duyduğum bir şahsiyet maşallah diyor ve tebrik ediyorum.

İşletmeye geri dönelim. 25 senedir aileden biri olan Remzi Tan Bey mutfağa hayat veren bir şef ,Serdivan’da ki salon şefi Ahmet Bey çok kaliteli ve işini severek yapan bir insan. Mutfak ve salon eminellerde. 

Tuna Tan Bey’in Burak’tan başka kızı Betül Hanım ve damadı Mutlu Bey ise şirkette ki diğer görevleri paylaşan aile bireyleri olarak tesisleri ileriye taşıyorlar. 

Birgün sizlere Tuna Tan Bey’i özel olarak yazacağım. Zira bu satırlarıma yetmiyor. Ayrıca Tuna Tan Bey’in kabak lokumlarının ve kabakla ilgili hediyelik tüm ürünleri yapan bir fabrikası var. En güzel şartlarda en modern tesislerde hazırlanıp satışa sunuluyor.

Tuna Tan Tesis çalşanlarına bundan sonra ki işletme hayatlarında başarılar dilerim.

''Bazen iyi bir işletmeden kötü bir hizmet alabilirsiniz,ama kötü bir işletmeden asla ama asla iyi bir  hizmet alamazsınız.''

HAYRİ ALTAY

************************************

Tunatan Tesisleri Serdivan

Adres: Bahçelievler Mh., 54100 Sakarya

0264 275 45 45

************************************

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi