Hoşgeldiniz, Bugün 15.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: MUAZZEZ ERSOY- ŞENOL KOLCUOĞLU RESTAURANT

“BAZEN İYİ BİR İŞLETMEDEN KÖTÜ BİR HİZMET ALABİLİRSİNİZ FAKAT KÖTÜ BİR İŞLETMEDEN ASLA AMA ASLA İYİ BİR HİZMET ALAMAZSINIZ.”

Küçükyalı Sahil Yolunda 4 katlı bir işletmedir. Türk Sanat Müziğimizin divalarından olan Sayın Muazzez Ersoy Hanımefendi , Adana’nın evladı olan işin ustalarından Şenol Kolcuoğlu ile birlikte İstanbul’lulara Adana’nın en güzel lezzetlerini sunuyorlar.

 

İşletme mekan olarak, konum olarak sahilde denize karşı harika manzaralı bir işletmedir. İşletme her zaman cıvıl cıvıl dolu bir mekandır.

İşletme misafirlerine birbirinden güzel lezzetleri her biri işini severek yapan şefler,garsonlar,komiler tarafından servis ediliyorlar.

Şenol Kolcuoğlu işletmeye birebir hakim bir insan. Bir bakıyorsunuz mutfakta bir bakıyorsunuz salonda orkestrayı idare eden bir şef gibidir.

 

 

Misafirler kendilerine işletmenin sunduğu et ve kebapları sıra ile yiyorlar. Final ise meyve ve tatlılarla sona eriyor. İşletme misafir memnuniyetine dikkat eden bir işletmedir.

Fiyat politikaları ise doluluk oranından belli olduğu gibi çok uygun fiyatlardır. İşletmenin birde Bağdat Caddesi Caddebostan’ta şubesi vardır.

Muazzez Ersyo Hanımefendi ve Şenol Kolcuoğlu’na işletmerinde ki başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

 

HAYRİ ALTAY.

 

Muazzez Ersoy & Şenol Kolcuoğlu Restaurant

 

Adres: Çınar Mh., Sahil Site Çıkmazı No:75, 34841 İstanbul

Telefon:(0216) 489 3434

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi