Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: ' ZEYBE ET '

“BAZEN İYİ BİR İŞLETMEDEN KÖTÜ BİR HİZMET ALABİLİRSİNİZ FAKAT KÖTÜ BİR İŞLETMEDEN ASLA AMA ASLA İYİ BİR HİZMET ALAMAZSINIZ.”

ZEYBE ET

Zeybe Et konum olarak İstanbul’un en işlek yerlerinden olan Ataköy Galleria’dadır. Herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir mekan. İşletme sahibi Ali Rıza Bey  işletmeyi iyi bilen bir kişilik. Misafir memnuniyetine çok önem veriyor. İşletmesinde çok farklı sunumlar görebilirsiniz. Biz Steakhouse değiliz , etçiyiz diyen bir işletme sahibi. Eti doğal hali ile işleyip misairlerine sunuyorlar.  Etin her türlüsü enfes diyorum ama iddalı oldukları parça etten dönerlerini tatmanızı isterim. 

Cumartesi-Pazar günleri serpme kahvaltıları sunumları ile tam not alır diyorum.  İşletme çok ferah, iç salonu ve kış bahçesi dediğimiz bir salona sahip. Mutfak göz önünde , hijyen çok güzel. Misafir karşılamaları ve ağırlamaları işletmenin trend olduğunu gösterecektir.

Severek yemek yiyebildğim ve dinlendiğim bir mekan. Ali Rıza Bey’e ve Zeybe Et ailesine bundan sonra ki iş hayatlarında başarılar dilerim.

"Bazen iyi bir işletmeden kötü bir hizmet alabilirsiniz. Ama kötü bir işletmeden asla ama asla iyi  bir hizmet alamazsınız."

HAYRİ ALTAY

****************************************

ZEYBE ET

Ataköy Sahil Yolu Galleria Alışveriş Merkezi 13/5 

Ataköy / İstanbul

(0212) 236 5656

**********************************************

http://instagram.com/hayrialtayy

https://www.facebook.com/hayrialtayy

https://twitter.com/hayrialtay

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi