Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: 'KİLİSLİ RESTAURANT'KİLİSLİ

Bu yazımda bir itirafta bulunmak istiyorum. 

Açıklıyorum : Kilo almamın tek sebebi Kilis’linin lahmacunu katmeridir. Bu itiraftan sonra, 1999 yılında Mehmet Şahiner tarafından kurulan Kilisli Restaurant, oğlu Onur Şahiner ile birlikte İstanbul Hadımköy yolu üzerinde misafirlerini ağırlamaktadır.

İşletmenin yönetimini genç ve pırıl pırıl bir insan olan Onur Şahiner yürütmektedir. Vizyonu çok geniş bir kardeş. Sürekli lezzet bozmadan değişik sunumlar peşinde olan bir işletmeci. 

Onur’da bizim gibi işini sevenlerdendir. Biraz iddalı olucak ama özellikle lahmacunu benim top on listemde ilk üçte ki yerini her zaman muhafaza etmektedir. İçli köftes, çiğ köftesi, kuru dolması kebaplarından daha çok ilgi görür gibime geliyor. 

Ya da benim damağım öyle.

İşletme konumu ve iç dizaynı olarak çok rahat bir yer. İşletme mantelitesi müşteri memnuniyetini çok önde tutuyor. İşletme o kadar iyi hizmet veriyor ki; benim gibi boğazına düşkün olanlar yeri çok iyi biliyorlar.  

İşletmenin bir çok ünlü misafirleride vardır. İşletmeye girdiğiniz zaman kendinizi çok rahat hissediyorsunuz. Ayrıca Kilis’te özel yaptırdıkları ev turşuları, biber ve domates salçalarıda organik olarak misafirlere satış halindedir. Hijyen kuralına çok dikkat eden bir işletme. Bu arada lahmacunları soğanlı ve Antep usulu sarımsaklı şekilde arzunuza göre şipariş alınıyor. Katmeri lütfen unutmayın ve bir tadım mutlaka yapın. Kilisli ailesine bundan sonra ki işletme hayatlarında başarılar diliyorum.

"Bazen iyi bir işletmeden kötü bir hizmet alabilirsiniz. Ama kötü bir işletmeden asla ama asla iyi  bir hizmet alamazsınız."

HAYRİ ALTAY

 

******************************

Kilisli Restaurant

Adres: Hadımköy Yolu Sanbir Bulv. Altunkent İş Merkezi D:2, 

Büyükçekmece Merkez/Istanbul 

Telefon:(0212) 886 7997

******************************

http://instagram.com/hayrialtayy

https://www.facebook.com/hayrialtayy

https://twitter.com/hayrialtay

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi