Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: 'AKDENİZ HATAY SOFRASI'AKDENİZ HATAY SOFRASI

‘’ Bazen iyi bir işletmeden kötü bir hizmet alabilirsiniz. Ama kötü bir işletmeden asla ama asla iyi bir hizmet alamazsınız.’’

Yıl 1985 Mehmet Deveci Bey’in Akdeniz lokantası olan işletmesinin ilk misafirlerinden biriyim. O tarihlerde Hatay’ın Antakya’nın lezzetlerini ilk Aksaray'da tatmaya başlamıştım. Müdavimi olmuştum.

Tabi benim gibi müdavimlerin artması ile Mehmet Deveci Bey yine aynı semtte 2007 yılında talepleri karşılamak ve misafirlerine daha geniş platformda hizmet vermek için  AKDENİZ HATAY SOFRASI’nı kurmuştur.

Bu arada tabi ki asla teğet geçemeyeceğim dostum Sayın Barış Deveci Akdeniz Hatay Sofrası’nın vizyonunu,misyonunu tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya katlayarak geliştirme görevini layıkı ile ele almıştır.

Hatay sofrası tüm hijyen kurallarını birebir yaşamaktadır. Sayın Barış Deveci ,misafirin anlayışında, hizmet kalitesinde, lezzetin haricinde gözede hitap ederek resmen bir show halinde sunumlar gerçekleştirmektedir. Yemek lezzetlerini ne kadar anlatsam az kalır. Gidin görün tadın ve yaşayın derim.Ayrıca Hatay Sofrası'nın Antakya Bakkalı diye bir markası daha var. Bu marka ise tüm Antakya ürün ve baharatlarının online ve direct satışını gerçekleştirmektedir.

Gönül rahatlığıyla kullanıyorum açıkçası. Olmazsa olmazımdır. Sayın Barış Deveci  ile en kısa zamanda tanışmanızı tavsiye ederim. O zaman az yazdığımı anlarsınız.

Tek şubelidir, başka şubesi yoktur.HATAY SOFRASI’NA bundan sonraki hayatlarından başarılar dilerim...

HAYRİ ALTAY

 

 

ADRES: İskenderpaşa Mahallesi, 

Ahmediye Cad. No: 44/A, Fatih / İstanbul

(Vatan Cad. Historia Avm Yanı)

http://www.akdenizhataysofrasi.com.tr/

Telefon:0212 444 72 47

 

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi