Hoşgeldiniz, Bugün 14.11.2018 -
  • İstanbul Hava Durumu11°C / 18°Cİstanbul Hava DurumuÇok Bulutlu
  • Ankara Hava Durumu3°C / 15°CAnkara Hava DurumuParçalı Bulutlu
  • İzmir Hava Durumu12°C/ 20°Cİzmir Hava DurumuAz Bulutlu
Son Dakika Haberleri
Hayri Altay Hayri Altay
HAYRİ ALTAY'LA 'EN TREND'LER KÖŞESİ: KAŞIBEYAZ

“BAZEN İYİ BİR İŞLETMEDEN KÖTÜ BİR HİZMET ALABİLİRSİNİZ FAKAT KÖTÜ BİR İŞLETMEDEN ASLA AMA ASLA İYİ BİR HİZMET ALAMAZSINIZ.”

 

KAŞIBEYAZ

 

Bundan takriben 35 sene önce ilk Aksaray’da gitmiştim Kaşıbeyaz Ahmet Abi’nin yerine. O zaman ki farklı sunumu ve lezzetleri dikkatimi çekmişti. Ve tabiî ki o lezzetler ve başarılı sunumlar büyük kitleleri toparladı.

 

 

 

 

Ve sonrası Florya’ydı. Orada da ilk gittiğimde Sayın Misafirlerimiz mutfağımızı gezebilirsiniz yazısı beni bayağı hayrete düşürmüştü. İlginç ve iddalıydı. Antep Mutfağı’nın bozulmayan ve gün geçtikçe geliştiren Kaşıbeyaz ailesi her zaman favori mekanlarımdandır. İlke olarak lezzet kadar müşteri memnuniyetini öne çıkaran Kaşıbeyaz’da hizmet ordusu dediğim müdürler, şefler,garsonlar,komiler sanki bir karınca gibiler. Ahmet Kaşıbeyaz Abi , Murat ve Suat Kaşıbeyaz kardeşlerim vizyon olarakta çok şeyi halletmişler. Vip odaları,çocuk odaları,mescitleri ile en iyi şekilde ağırlamaktadırlar. Florya, Florya Akvaryum ve Yeniköy Şubeleri şu anda faaliyette olan yerleridir.

En son Ankara’da Atatürk’ün Lokantası olarak bilinen yeride Kaşıbeyaz kalitesi ile Ankaralılara hazırlamaktadırlar. Her yönü ile on numara olan bu markanın tesadüflerle değil başarılarla yol aldığını görüyorum. Tüm Kaşıbeyaz ailesine başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

 

HAYRİ ALTAY

http://instagram.com/hayrialtayy

https://www.facebook.com/hayrialtayy

https://twitter.com/hayrialtay

 

Kaşıbeyaz Lezzet Grubu

Adres: Şenlikköy Mh., Çatal Sokak No:17, Florya

Telefon:(0212) 663 2890

Web: www.kasibeyaz.com.tr/

 

YAZARIN DİĞER YAZILARI Yazı Arşivi